Atkins a Langford

projekt

FRA, Saint-Maximin:
Le Vieux Moulin

Nová čtvrť – 250 domů je největším rozvojovým projektem v okrese Oise.

V červnu 2009 společnost Federal zahájila výstavbu projektu” Vieux Moulin”. Tato nová čtvrť, která čítá 250 domů, je největším rozvojovým projektem v okrese Oise. V rámci daného projektu jsou našimy partnery AKERYS, Bouygues Immobilier, Nexity Féréal a Oise Habitat. 

V rámci projektu budujeme bydlení různého segmentu od luxusního bydlení po sociální, individuální rodinné domy i vila domy.

Celý projekt spojuje velká jména francouzského trhu nemovitostí: AKERYS, Bouygues Imobilier, Nexity Féréal a Oise habitat. Rozvojová oblast se nachází na okraji města a zaujímá necelých 15ha. V těsné blízkosti je původní kaštanová álej a fotbalové hřiště. Projekt nabízí celou škálu rezidenční nabídky: apartmány, řadové domy, stavební pozemky pro individuální výstavbu, byty do osobního vlastnictví i k pronájmu. Velký důraz je kladen na kvalitu prostředí a infrastrukturu, kterou v rámci daného projektu budujeme. Velice dobře si uvědomujeme důležitost vytvoření přirozeného prostředí pro bydlení, které respektuje původní ráz krajiny. Jsou proto vysazovány již vzrostlé stromy, rozmístění komunikací odpovídá potřebě klientů, je zde i veřejná doprava.

Projekt obsahuje:
• 75 bytů
• 24 vila domů
• 60 apartmánů
• 47 bytů k pronájmu
• 19 řadových domů k pronájmu – sociální bydlení
• 24 stavebních parcel – individuální výstavba

Další
projekty

Bytový terasový dům: Talichova, Praha

Moderní bytové domy kousek od přírody: Zahrada Gallas, Liberec