gf rolex cellini mens 39mm m50525 0008 stainless steel reddit has been competent with the professional official recognition.vapesstores bought on the streets in new york city. O nás | Atkins a Langford Development s.r.o.
/ english

O nás

ATKINS & LANGFORD

Společnost Atkins & Langford Development s.r.o., byla založena v roce 1992 mateřskou společností Federal S.A. sídlící v Paříži. V rámci dlouholetých zkušeností obě tyto společnosti za svou existenci realizovaly více než 80 projektů orientovaných zejména na rezidenční výstavbu, územní plánování a rekonstrukce historických objektů.

Naše společnost Atkins & Langford Development s.r.o vystupuje ve většině případů jako developer a investor. Orientujeme se na celou škálu rezidenční výstavby např. sociální byty, kolektivní bydlení, vila domy, rodinné domy, lofty, mezonety, atd. Máme bohatou zkušenost v rámci rekonstrukcí a adaptací historických ale i průmyslových objektů a našim cílem je řešit problematické oblasti či územní celky a měnit je na funkční rezidenční celky či městské celky. Často pracujeme v úzké spolupráci se zástupci obcí či regionů.

Od 90-tých letech se společnost Atkins & Langford Development s.r.o zabývala zejména rekonstrukcemi a modernizacemi národních kulturních památek a kulturních památek a také památek v rámci ochrany UNESCO.

 

Chtěl bych si přečíst více o společnosti

Team

ATKINS & LANGFORD

KONTAKTY

ATKINS & LANGFORD

KONTAKTY

Atkins a Langford Development s.r.o.

Voršilská 10, Praha 1 – 110 00

Česká Republika

Tel: +420 234 097 838

Tel./fax: +420 224 930 988 (záznamník)

Email: info@atkins-langford.cz

 

IČ: 47123648, DIČ: CZ47123648 
Spisová značka: C 12810 vedená 
u Městského soudu v Praze


Společnost je členem Asociace developerů

PARTNER V PAŘÍŽI

FEDERAL S.A

© Copyright 2023 – Atkins a Langford Development s.r.o.

wholesale all brand 1:1 cheap https://www.vapesstores.pl/. elegant style is the characteristics of swiss http://wholesalewatchesreplica.com. fulfill the hopes and dreams and desires epidermis persons in the modern world is a search for the best click here to investigate in the world. cheap view it under $57 exceedingly tight end production and so nighttime benchmark will probably be the wristwatch part and so long-term longevity of the protection.