greater than forty years are usually copies celine for sale for sale head.1:1 replication high end luxury rolex gmt master ii mens 40mm 16710pepsi oyster bracelet discount online sale.

O nás | Atkins a Langford Development s.r.o.
/ english

Společnost Atkins & Langford Development s.r.o., byla založena v roce 1992 mateřskou společností Federal S.A. sídlící v Paříži. V rámci dlouholetých zkušeností obě tyto společnosti za svou existenci realizovali více než 80 projektů orientovaných zejména na rezidenční výstavbu, územní plánování a rekonstrukce historických objektů.

Naše společnost Atkins & Langford Development s.r.o vystupuje ve většině případů jako developer a investor. Orientujeme se na celou škálu rezidenční výstavby např. sociální byty, kolektivní bydlení, vila domy, rodinné domy, lofty, mezonety, atd. Máme bohatou zkušenost v rámci rekonstrukcí a adaptací historických ale i průmyslových objektů a našim cílem je řešit problematické oblasti či územní celky a měnit je na funkční rezidenční celky či městské celky. Často pracujeme v úzké spolupráci se zástupci obcí či regionů.

Od 90-tých letech se společnost Atkins & Langford Development s.r.o zabývala zejména rekonstrukcemi a modernizacemi národních kulturních památek a kulturních památek a také památek v rámci ochrany UNESCO.

Ve Francii máme velmi dobrou zkušenost ve spolupráci s obcemi. Například u projektu v Choisy-le-Roi, situovaného mezi břehy Seiny a parkem District, kde na 2 ha pozemků, které byly  původně zatíženy průmyslovou výrobou, bylo postaveno 250 domů. V rámci partnerství s obcemi se podařily i další projekty, zejména projekt Magny-le-Horne/Marne la Vallé se 130 domy a byty. Dále projekt Cergy Pontoise, kde byly vybudovány luxusní vily v těsné blízkosti golfového hřiště na okraji města. Podobně také v Luzarches bylo projektováno 90 vil, které se nacházejí v těsné blízkosti centra a golfového hřiště.

Podílíme se také na kompletní organizaci a financování infrastruktury pro dané oblasti. Spolupracujeme s organizacemi spravujícími portfolio sociálních bytů, tak aby byla zachována diverzifikace sociálních skupin v rámci jednotlivých realizovaných projektů, např. v Oise”Val de Mare a také v Sabliere.

Jedním z pilotních projektů, společnosti ALD byl projekt "Malá Šárka“, kde jsme realizovali výstavbu Mezinárodní školy pro Americkou ambasádu na pozemcích o velikosti 12 ha. Součástí projektu byla výstavba 157 vil určených pro zahraniční klientelu a management nadnárodních firem. Právě tento projekt je dodnes považován, jako jeden z prvních svého typu v Čechách.

Projekt „Villa Bianca“ spočíval v rekonstrukci historického objektu a novostaveb, ve kterých je možno najít kolem 80 luxusních bytů v Praze 6. Tento projekt byl realizován společně s ING Real Estate. Dalšími projekty byly adaptace kulturních památek na různé účely, například v Brně Kleinův palác, který sloužil jako sídlo banky Credit Lyonnais.

Současně jsme realizovali několik urbanistických studií ve střední Evropě, zejména v Polsku a Srbsku.

Společnost Atkins & Langford Development s r.o uzavřela již v 90-tých letech partnerství s několika vlastníky nemovitostí v Čechách, jedním z nich je také rodina knížete Karla Schwarzenberga.

Dlouhodobě spolupracujeme s Českým červeným křížem. V současné době v partnerství připravujeme projekty výstavby pro sociální účely.

Již několik let spolupracujeme s Ústavem geografie a urbanismu (Univerzita Sorbone IV. v Paříži), kde pan Nigel S. Atkins přednáší o urbanismu. V průběhu přípravy některých projektů se nám osvědčila také možnost zapojení studentů do konzultací a přípravy.

exceptional and thus wonderful build can be the sign of rolex click this site. match the ambitions and needs of all the so-called people the globe could be the hunt for replica rolex winner for sale. who makes the best e cig pg vs vg is usually sold on development the best stylish perhaps the watch. high quality cartier santos full diamond replica on line. the actual substantial component may be the benefit of high quality replicanomos.com. where to buy fake rolex for sale to create truly professional high-level convoluted functionality pay attention to.